فروش و تحویل سفارش در صورتي که عطرشیک به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يک موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مدت گارانتي و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در اين قسمت، گارانتي براي آن کالا وجود ندارد. ,

menuordersearch
atreshik.ir
چهارشنبه ششم آذر ۹۸
(0)
(0)
فروش و تحویل سفارش در صورتي که عطرشیک به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يک موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مدت گارانتي و نام شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر کالا ذکر شده است. در صورت عدم درج موارد مذکور در اين قسمت، گارانتي براي آن کالا وجود ندارد.

.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
فروشگاه آنلاین عطر و ادکلن شیکعطر و ادکلن برند sclareeبرند عطر و ادکلن new wish  برند عطر و ادکلن scoop


تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.