شرایط برگشت کالا هرگونه نقص و عيب فني کالا، بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت کالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن “33121079-021 “ به مرکز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، جايگزين گردد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.(خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي کالاهاي فاقد گارانتي صدق خواهد کرد و کالاهاي داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايص احتمالي توسط شرکت ارائه کننده گارانتي پيگيري ميگردد) خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد. عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دريافت کالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن “33121079-021 ” به مرکز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسي و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بديهي است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است. ,

menuordersearch
atreshik.ir
چهارشنبه ششم آذر ۹۸
(0)
(0)
شرایط برگشت کالا هرگونه نقص و عيب فني کالا، بايد در مدت 48 ساعت پس از دريافت کالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن “33121079-021 “ به مرکز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، جايگزين گردد. بديهي است پس از 48 ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.(خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي کالاهاي فاقد گارانتي صدق خواهد کرد و کالاهاي داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايص احتمالي توسط شرکت ارائه کننده گارانتي پيگيري ميگردد) خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد. عدم انطباق کالای ارسال شده با سفارش شما، در مدت 24 ساعت پس از دريافت کالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق تلفن “33121079-021 ” به مرکز ارتباط مشتريان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسي و در صورت اثبات، کالا بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بديهي است عدم اطلاع رسانی پس از 24 ساعت، به معنای صحت اقلام دریافتی است.

.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
فروشگاه آنلاین عطر و ادکلن شیکعطر و ادکلن برند sclareeبرند عطر و ادکلن new wish  برند عطر و ادکلن scoop


تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.